HİZMETLERİMİZ

Türkiye'de bir ilk! Internet üzerinden ürün satmak isteyen kişi veya firmalara "Ücretsiz Rehberlik" hizmeti sunuyoruz.
ÜCRETSİZ REHBERLİK
BU HİZMET NELERİ KAPSAMAKTADIR?:

1. DOMAIN: Acil olarak projenizi temsil edecek domaini (www.urunadi.com veya www.firmaadi.com) tescil etmeniz gerekiyor. Çünkü aklınızdaki domaini sizden önce biri tescil ederse o fırsatı kaçırmış olacaksınız. Bizimle irtibata geçtiğinizde domaininizi kendi üzerinize tescil etmenize yardımcı oluyoruz. Ardından transfer kilidiyle domaininizi çalınmaya karşı korumuş olacaksınız.

2. ALTYAPI: E-ticaret projeniz için hangi altyapıya sahip olmanız gerektiği bilgisini öğreneceksiniz. Projeniz için en uygun altyapı paketini satın almanızda size rehberlik edeceğiz. Altyapı, e-ticaret projeleri için en hayati unsurlardan biridir. Projeniz için en doğru modüllerin belirlenmesi gerekmektedir. Bilhassa çok sayıda kampanya modülünü kullanmalısınız.

E-ticarete girmek isteyenlere ücretsiz rehberlik hizmeti sunuyoruz

3. ÖDEME SİSTEMLERİ: Kredi kartı (banka sanal posları, Payu, iPara tarzı yapılar...), havale/eft, kapıda ödeme, mobil ödeme, BKM Ekspress hakkında bilgilendirileceksiniz.

4. TASARIM: Projenizde tasarımın nasıl olması gerektiği ile ilgili bizden sağlıklı bilgi almış olacaksınız. Böylece tasarımı altyapı firmasına yaptırabileceğiniz gibi dilerseniz bizimle de çalışabilirsiniz. Doğru ve şık bir tasarım müşteriye güven verecektir.

5. ELEMAN BULMA: Eleman almaya karar verdiğinizde elemanda olması gereken önemli hususları sizinle paylaşıyoruz. Böylece doğru elemanı işe almanız konusunda size yardımcı olmaya gayret ediyoruz. Ancak elemanı bizim bulmamızı ve işe almamızı isterseniz aşağıda ayrıntıları göreceğiniz üzere bizden eleman bulma hizmetimizi alabilirsiniz.

6. E-TİCARET EĞİTİMİ: E-ticaret eğitimi ile projenize gerekli ve önemli yatırımı yapmış olacaksınız. Bu eğitim ile projenizde uzun bir zamanda alacağınız yolu çok daha kısa bir zamanda almış olacaksınız. Eğitimin içeriği konusunda bilgilendirileceksiniz.

7. REKLAM VE TANITIM: Projenizi doğru kitleye doğru zamanda duyurmanız gerekmektedir. Ücretli-ücretsiz reklam kanallarını öğreneceksiniz. Bu kanallarda nasıl hareket etmeniz gerektiği konusunda bilgilendirileceksiniz.

8. SORUNLAR VE ÇÖZÜMLERİ: Projenizi yayına verene kadar ve yayın sonrası birçok konuda sorun yaşayacaksınız. Bu maalesef kaçınılmaz bir durum! Sorunların neler olduğu hakkında bilgilendirileceksiniz (örneğin iadeler, şikayetler, tedarikçilerden kaynaklanan sorunlar, eleman sorunları vs.).

9. DANIŞMANLIK: Niçin danışmanlığa ihtiyacınız olduğu hakkında bilgilendirileceksiniz. Alacağınız danışmanlık hizmetiyle projenizde doğru, etkili ve hızlı bir şekilde yol alacaksınız.

10. BÜTÇE: Projeniz için bir kereliğine yapacağınız ödemeleri ve düzenli olarak (aylık, yıllık) yapacağınız ödemeleri kalem kalem öğreneceksiniz. Böylece zihninizde ne kadar bir bütçe ayırmanız gerektiği belirgin hale gelecektir.

Bu hizmetlerin ayrıntılarını öğrenmek için lütfen okumaya devam ediniz.
Detaylı bilgi için bizi 0216 505 80 05 nolu telefonumuzdan arayabilir ve "Ücretsiz Rehberlik" hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

1. DOMAIN
2018 senesindeyiz. Artık aklınızdaki domaini tescil etmeniz gittikçe zorlaşıyor. Çünkü bu seneye kadar birçok domain çoktan tescil edildi bile. Domain, e-ticaret projenizdeki ilk ve en önemli adımlardan biridir.
Siz bize satmayı istediğiniz ürün veya hizmeti ifade eden kelimeleri karmaşık bir şekilde gönderebilirsiniz. Biz o kelimelere bakarak size bazı yeni kelimeler öneriyoruz. Sonuçta çıkan tüm kelimelerin tescil edilip edilmediğini size raporluyoruz.
İçlerinden en uygun gördüğünüzü nasıl kendi üzerinize tescil edeceğinizi size anlatıyoruz.

2. ALTYAPI
Projenizi dinliyor ve sizin için en uygun altyapı paketini size sunuyoruz. Altyapı paketleri modüllerden oluşur. İhtiyacınız olmayan modüllere para vermemeniz gerektiği gibi gerekli bütçeyi ayırıp ihtiyacınız olan modüllere de projenizin selameti için sahip olmanız gerekmektedir. Burada çok ayrıntı olduğu için ücretsiz sunduğumuz rehberliğimiz eşliğinde bu adımı çok kolay atlatmış olacaksınız.
Altyapı için net bir fiyat yazamıyoruz çünkü ihtiyacınıza göre alacağınız paket fiyatı değişiyor. Düşük paketlerde tasarım olarak iş gören hazır temaları kullanabiliyorsunuz. Üst düzey pakete ise ana hatlarıyla size özel tasarım dahildir (ana sayfa, ürün kategori ve ürün detay sayfalarının tasarımları).
E-ticaret Altyapısı hakkında ayrıntılı bilgi için tıklayınız

3. ÖDEME SİSTEMLERİ
Kredi kartı ile ödeme alabilmek için birden fazla alternatifiniz var. Dilerseniz bankalara tek tek başvurabilir ve sanal poslarınızı alırsınız. Dilerseniz Payu, iPara tarzı sistemlerle anlaşarak sanal poslarla siz uğraşmadan kredi kartı ile ödemelerinizi (tek çekim ve taksitli olarak) alırsınız. Kimi ürünlerde kapıda ödeme seçeneği sunulduğunda satışlara olumlu etkisi olabilmektedir. Bunların yanı sıra havale/eft ile ödeme alabilirsiniz. Ödeme yöntemleri hakkında bilgilendirileceksiniz.

4. TASARIM
Üst düzey altyapı paketinin içinde ana hatlarıyla size özel tasarım da dahildir (ana sayfa, ürün kategori ve ürün detay sayfalarının tasarımları) dahildir. Ama siz dilerseniz diğer sayfaların da tasarımlarını içeren daha özel, daha ince işçiliği olan bir tasarıma sahip olmak isteyebilirsiniz. Öyle bir durumda sizinle çalışmaktan mutluluk duyarız. Taleplerinizi dinler ve projenize uygun sizi en güzel şekilde temsil edecek tasarımın maliyetini size kısa sürede bildiririz. Uygun görmeniz takdirde çalışmalar başlayacaktır. Kaliteli bir çalışma istiyor ve de aceleniz varsa bizi tercih edebilirsiniz.

5. ELEMAN BULMA
Düşük bütçelerle yola çıkacaksanız başlangıçta siz de e-ticaret projenizi yönetebilirsiniz. Ya da şirketinizdeki bir kişiyi bu işe tahsis edebilirsiniz. Ama sonrasında kazanmanıza paralel olarak en az 1 kişiyi bünyenizde istihdam etmenizi öneriyoruz. Proje daha da büyüdükçe sağlam bir ekibe ihtiyacınız olacak. Eleman alacaksanız nasıl biri olmalı, neleri bilmeli gibi konularda bu hizmeti almak istediğinizde biz size yardımcı olacağız. Dilerseniz projenize uygun bir elemanı bulabilir ve işe alımını gerçekleştirebiliriz. Eleman bulma hizmetimizin ücreti için bizimle irtibata geçiniz.

6. E-TİCARET EĞİTİMİ
Projeniz ile ilgilenecek personelin e-ticaret konusunda yeterli eğitimi mutlaka alması gerekmektedir. Yoksa projenizi sağlıklı yönetemeyecek ve bu da projenizde başarısızlığa uğrayacağınız anlamına gelmektedir. İstemeniz durumunda gerek bizim, sizin için işe aldığımız elemana gerekse mevcut bir personelinize e-ticaret eğitimi verebiliriz. Eğitime siz de katılabilirsiniz. Eğitim hizmetimizin ücreti için bizimle irtibata geçiniz.

7. REKLAM, TANITIM
Ücretsiz Reklam ve Tanıtım Kanalları: Projenizde bilhassa başlangıç aşamasında hem ücretli hem de ücretsiz reklam ve tanıtım kanallarını kullanmalısınız. Ama ödediğiniz ücretleri minimize etmek için ücretsiz kanalları çok etkili bir şekilde kullanmalısınız. Neler yapmanız gerektiği konusunda bilgilendirileceksiniz.
Google Adwords Hesap Kurulumu: Türkiye'de yeni başlayan e-ticaret projeleri için en etkili reklam kanalı hala Google Adwords'tür. Ancak Adwords hesabınınız uzman eşliğinde çok doğru kurgulanarak oluşturulması gerekmektedir. Böylece hem etkili tıklamalar alacak hem de bu tıklamalar için gereksiz para ödemekten kurtulmuş olacaksınız. Ayrıca Google Adwords'e aylık ne kadar bir bütçe ayırmanız gerektiğini size söyleyeceğiz. Google Adwords Hesap Kurulum hizmetimizin ücreti için bizimle irtibata geçiniz.

8. SORUNLAR VE ÇÖZÜMLERİ
Ücretsiz Rehberlik hizmetimizle örneğin iadeler, şikayetler, tedarikçilerden kaynaklanan sorunlar, eleman sorunları vs. sorunlar hakkında bilgilendirileceksiniz. Bizden alacağınız danışmanlık hizmetiyle de bu sorunların çözümlerini öğrenecek hatta sorunların çözümlerinde size tarafımızdan hizmet sunulabilecektir. Sorunlar çözülmediğinde kar topu gibi büyüyecek ve projenizin başarısızlığa uğramasına neden olacaktır.

9. DANIŞMANLIK
Bizden aldığınız Ücretsiz Rehberlik hizmeti ile yola doğru bir şekilde çıktınız. Domaininizi tescil ettiniz. Sizin için en doğru altyapıyı aldık. Altyapıda ödeme yöntemlerini hazır hale getirdiniz. Tasarımın en doğru bir şekilde yapılması için mücadele ettik. Projenizi başarıyla yönetecek bir eleman bulduk ve onu e-ticaret konusunda eğittik. Google Adwords hesabınızı kaliteli bir şekilde kurduk ve reklamlarınız başladı. Ziyaretçiler sitenize geliyor. Ürün ve hizmetlerinizi inceliyorlar. İş burada bitiyor mu? Elbette bitmiyor. E-ticaret uzun soluklu bir yolculuktur.
Bu yolculukta danışmanlığa ihtiyacınız var. Dilerseniz e-ticaret danışmanlığı hizmetimizden faydalanabilirsiniz.
Danışmanlık hizmetimiz 3 ana başlıkta verilmektedir:
1. Hataların düzeltilmesi
2. Eksikliklerin giderilmesi
3. Sürekli iyileştirme ve geliştirme faaliyetleri
E-ticaret Danışmanlık hizmetimizin ücreti için bizimle irtibata geçiniz.

10. BÜTÇE
Bütçe konusu her müşterimizin merak ettiği en önemli noktalardan biri. Çünkü projeniz için toplamda ne kadar bir ödeme yapmanız gerektiğini hem de kalem kalem bilmek hakkınız. Hangi ödemeler bir kereliğine yapılacak hangi ödemeler düzenli olarak (aylık, yıllık) yapılacak bunları bilmelisiniz. Kalem kalem ne kadar harcamanız gerektiğini bilmenizin şöyle bir önemi var. Bazı harcamalar mevcut bütçenizi aşıyorsa onları sonraya da bırakabilirsiniz. Vakti geldiğinde de gündeme almış olursunuz. Böylece projenizin yayına geçmesi ertelenmemiş olur.
ŞU MAKALEMİZİN İLGİNİZİ ÇEKECEĞİNİ DÜŞÜNÜYORUZ:
Okumak için tıklayınız: Ürünlerimi internetten nasıl satarım?
Neden tercih ediliyoruz?

HİZMETLERİMİZ

E-ticaret Altyapı

Eleman Bulma

Eğitim

Google Adwords

Danışmanlık

Rehberlik